Penziony v Haraki

Ubytování v Haraki v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Haraki. Většina penzionů v Haraki se od hotelů v Haraki liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Haraki.
Řadit dle:


12 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 12 1 

1. Haraki Villas 

Foto: Haraki Villas
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
94 %

Located 200 metres from the beach of Haraki, Haraki Villas offers an outdoor pool and sun terrace. It features self-catering accommodation with fireplace, free WiFi and views of the garden. Restaurants and bars are within a 3-minute walk.

Pokoje

Apartmán v přízemí s 1 ložnicí
osoby130 - 130 EUR za noc
One-Bedroom Apartment First Floor
osoby130 - 134 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc
Vila s 2 ložnicemi
osob155 - 232 EUR za noc

2. Haraki Vineyard 

Foto: Haraki Vineyard
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Offering free WiFi and sea views, Haraki Vineyard is an accommodation set in Haraki. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. The holiday home has 2 bedrooms, a kitchenette with an oven and a toaster, and 2 bathrooms with a shower.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby63 - 70 EUR za noc

3. Tommy's Rooms 

Foto: Tommy's Rooms
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
82 %

Overlooking Haraki bay and Lindos Town, family-run Tommy’s Rooms offers rooms with balconies only 80 metres from Haraki Beach. Facilities include a restaurant and bar, and a garden with playground area.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby55 - 55 EUR za noc
Studio (3 dospělí)
osoby54 - 65 EUR za noc

4. Alia Luxury Suites 

Foto: Alia Luxury Suites
Pokojů: 30
Hodnocení hostů
86 %

Alia Studios se nachází v obci Charaki, 150 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením, bazén s barem a 2 vířivky.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby38 - 50 EUR za noc
Studio (3 dospělí)
osoby40 - 50 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem
osoby77 - 120 EUR za noc
Apartmá - Loft
osob54 - 120 EUR za noc

5. Chrisanthi Studios 

Foto: Chrisanthi Studios
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
84 %

Boasting a garden and free WiFi, Chrisanthi Studios is situated in Haraki. The rooms include a balcony. At the guest house, all rooms have a wardrobe. Certain rooms will provide you with a kitchenette with a fridge and a stovetop.


6. Haraki View 

Foto: Haraki View
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
81 %

Located 40 metres from Haraki Beach in Rhodos, Haraki View Apartments offers self-catering accommodation with a private balcony or a patio. The property overlooks the medieval castle of Feraklos and the beach and offers free Wi-Fi in its public areas.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby36 - 55 EUR za noc
Studio (3 dospělí)
osoby41 - 50 EUR za noc
Apartmán
osoby54 - 70 EUR za noc

7. Jack's Rooms 

Foto: Jack's Rooms
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Jack’s Rooms offers self-catering studios with a balcony enjoying views of the sea and Feraklos Castle. It is only 20 metres from Haraki Beach and 2 minutes’ walk from the promenade and the seafront restaurants and cafes.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby30 - 38 EUR za noc
Studio (2-3 osoby)
osoby35 - 35 EUR za noc

8. Villa Haraki Paradise 

Foto: Villa Haraki Paradise
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Just 10 metres from Haraki Beach, the waterfront Villa Haraki Paradise is a self-catering accommodation with Aegean Sea views. Free WiFi is available in all areas. Accommodation will provide you with air conditioning, a balcony and a terrace.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
10 osob0 - 0 EUR za noc

9. traditional villa aphrodite 

Foto: traditional villa aphrodite
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Located in Haraki, traditional villa aphrodite features accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views. The villa features a kitchen with a dining area, 1 bathroom and a washing machine.


10. Relax Seaside House 

Foto: Relax Seaside House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Relax Seaside House is a holiday home located in Haraki, 10 meters from the beach. Rhodes Town is 34 km away. The air-conditioned unit is 25 km from Faliraki, and guests benefit from free WiFi and private parking available on site.


11. Haraki House 

Foto: Haraki House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located in Haraki in the Rhodes region, Haraki House features a balcony. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. With 1 bedroom and 1 bathroom with a shower, this holiday home features a flat-screen TV.


12. Villa Maria 

Foto: Villa Maria
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Haraki, Villa Maria provides accommodation with a private pool. Guests may enjoy free WiFi. This air-conditioned holiday home is equipped with 2 bathrooms with a hot tub and a bath. A flat-screen TV with satellite channels is available.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
11 osob180 - 180 EUR za noc

12 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 12 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: